.

מטרידה אותך בעיה גופנית/רגשית ונגמרה לך האמונה בפתרונות השגרתיים?
ברוכים הבאים לשיטת הטיפול המשולבת: אייפק, פרחי באך ואקסס בארס.

טיפול אלטרנטיבי המתבסס על היכולת של הגוף לרפא את עצמו
ללא תרופות וללא התערבות פולשנית.  

נמאס לך מפתרונות שטחיים שמייצרים בעיות חדשות?
רוצה לפתור את הבעיה שלך אחת ולתמיד עמוק מהשורש?

 לרפואה המערבית יש כלים מעולים לטיפול במצבי חירום והצלת חיים, אך בחלק מהמקרים הטיפול בבעיות כרוניות אינו משביע רצון. שיטת אייפק מבוססת על גישת טיפול חדשנית הכוללת תשאול על ידי מבחן השריר, תחת ההנחה שהגוף שלנו מסוגל לספק את כל המידע הנחוץ ותפקיד המטפל הוא לשלוף מידע זה. האייפק היא זיקוק של של תחומים שונים ומגוונים כגון: הרפואה הסינית, קינסיולוגיה יישומית, רפואה קבלית, דמיון מודרך, NEAT, איזון צ'אקרות ופסיכולוגיה.  מדובר בשילוב חדשני בין השיטות המהווה פלטפורמה מושלמת המאפשרת ניקוי ושחרור דפוסים דרך הרובד האנרגטי. שילוב מנצח המספק מענה רחב היקף לסימפטומים, מחלות, אלרגיות וקשיים שונים גופניים ורגשיים כאחד.
שיטת אייפק פותחה במקור לביטול אלרגיות, רגישויות ולאיזון הגוף. לאורך השנים נוכחנו לגלות שהשיטה הפתיעה וסייעה בהצלחה מרובה בפתרון קשיים נוספים כגון כולסטרול גבוה, לחץ דם, בעיות חיסוניות, כאבי מחזור, אי סדירות וסת, מיגרנות, בעיות שינה, חרדה, וירוסים, חיידקים, אפטות ופצעים בפה, כאבים למינהם ואף בקשיים רגשיים כגון: טראומות עבר, אמונות מגבילות, חרדות, כעסים, דימוי עצמי נמוך, אשמה, בושה, הכחשה, התקפי זעם, מתח נפשי, סטרס, בעיות אכילה, קושי להתרכז, התמכרויות ועוד.
אייפק מאפשרת ניקוי רגשי יעיל ביותר, כנראה היעיל ביותר הקיים. בטיפול רגשי רגיל מנסים להבין תוך כדי שיחה את מקור הבעיות, אך לעתים ישנן טראומות מודחקות אליהן ניתן יהיה להגיע רק אחרי שנים רבות ואולי בכלל לא. היתרון של  האייפק הוא האבחון והטיפול המהיר בטראומות אלו. מה שמדהים הוא שטיפול אייפק בכלל אינו מחייב שיחה! כלומר אייפק מטפל בנושא ספציפי ומדויק גם ללא שיחה ולכן ניתן לטפל אף בתינוקות ובאנשים שהשיחה אינה קלה להם. גישה לטראומות אלו היא המפתח לעומקה של השיטה. הזנחה והדחקה שלהן תיצור בעיות אשר במוקדם או במאוחר עלולות להתפרץ החוצה בצורה של מחלה, ואז מקובל לפנות אל רופא זה או אחר הנותן תרופה כימית המסייעת ברמה הסימפטומלית, מייצרת בעיה חדשה בגוף, תוך התעלמות מוחלטת משורש הבעיה.

משהו אצלך מרגיש "תקוע"?

פרחי הבאך מחלחלים לעומק הנפש, מאפשרים פתיחות ומסירים קבעון בצורה עדינה ומבוקרת. התמציות עוזרות למגוון מצבים רגשיים כגון פחדים, איבוד שליטה, דימוי עצמי נחות, עומס, פסימיות, ייאוש, כפייתיות, דיכאון קל, התפרצויות, חוסר ביטחון, פוביות, עייפות, תשישות נפשית וגופנית, אשמה, אובססיות, פאניקה, דאגות מוגזמות ועוד... 
האקסס בארס זהו כלי המאפשר צמיחה, העצמה אישית, שחרור דעות, מחסומים ואמונות מגבילות המכשילות אותנו שוב ושוב. באקסס בארס טמון פונטציאל אדיר להעצמה אישית
וחיבור ל"אני האמיתי".  השיטה מאפשרת ניקוי מהיר, קל, יעיל ומסיבי.

מדוע השילוב של בארס, אייפק ופרחי באך הוא כה עוצמתי?

הבארס משלים ומעצים את האייפק ביכולת השחרור המדהימה שלו. נושאים שעליהם התעכבנו ואותם דייקנו עם "פִּינְצֶטַת האייפק" מקבלים תנופה לשחרור סופי באמצעות סשן בארס המשתלב בדיוק בזמן המתאים. 
פרחי הבאך פועלים בהרמוניה ברקע בצורה מאוד עדינה, כמו מֵעֵין "דג מנקה", 
באופן המאפשר להשפעות האייפק לחלחל פנימה בהתמדה ובעדינות.
   

שלושת העקרונות לטיפול מוצלח

אבחון מדוייק

 לצורך אבחון וקבלת החלטות, נשתמש ב"מבחן השריר" המבוסס על עקרונות הקינסיולוגיה הישומית והביו אנרגיה, ופותח במאה הקודמת ע"י הכירופרקטור גודהרט שגילה ששריר מתחזק למול נושא שמחזק אותו ונחלש לנושא שמחליש אותו.
גילוי שֶאִפְשֶר פיתוח שיטת  אבחון מדוייקת להפליא,
הנותנת הערכה מלאה לגבי מצב בריאותו, הפיזית והנפשית של המטופל, הגורמים השונים למצבו, ודרכי הטיפול המועדפות.

טיפול בשורש הבעיה

אחרי שאבחנו בדיוק מושלם, ממש כמו בְּפִּינְצֶטָה,
את הגורמים האמיתיים לבעיה.
נגש לטפל אחד אחרי השני, בנושאים המדוייקים שייצרו את החולי. הטיפול כולל ניקוי טראומות, שחרור מחסומים ואמונות מגבילות, שינוי דפוסים שגויים ויצירת זיכרון תאי חדש, חזק ובריא. ממש כמו "תכנות מחדש", תכנות המביא ברוב המקרים להחלמה מלאה ולהקלה אמיתית.

תמיכה בטיפול  

כדי שהטיפול יוטמע בצורה אופטימלית, על המטופל להשאר בקשר עם המטפל בהתאם לאותות שהוא מקבל מהגוף, כדי לקבל ממנו במידת הצורך חיזוק ותמיכה מרחוק. לעתים אף המטופל  נדרש להקפיד על שינוי תזונה זמני, שימוש בכלים אנרגטיים שונים ובמשפטים ותרגילים מחזקים על מנת להבטיח הטמעה מושלמת של הטיפול.  

מכתבי תודה ממטופלים

"רציתי להודות לך מקרב לב כי המחזור עובר לראשונה מזה שנים ללא כאבים"
בוקר טוב, רציתי להודות לך מקרב לב כי המחזור עובר לראשונה מזה שנים בלי כאבים!!! את אלופה!!! אני יכולה לתפקד זה ממש ממש כיף👏🏻👏🏻👏🏻תבורכי🙏🏻

"הגעתי עם מכאובים, דלקות ואתגרים רגשיים. מטיפול לטיפול מצבי השתפר והגוף התחיל לחזור לאיזון"
יעל מטפלת יקרה שלי. ממליצה עלייך בחום כמטפלת ומלווה לחיים. הגעתי אלייך עם מכאובים ודלקות וכן אתגרים אישיים ורגשיים שדרשו מענה מקצועי. כבר בפגישה הראשונה איתך, הרגשתי שהגעתי לטיפול שהוא נכון ומדויק לי. בזכות המקצועיות שלך, ההקשבה, האמפתיה והרצון הכן שלך לקדם ולהיטיב, מטיפול לטיפול מצבי השתפר והגוף החל לחזור לאיזון. יחד עם החיוניות שחזרה, האופק התרחב ואיתו ההבנה שהכל באמת אפשרי. מאחלת לנו עוד הרבה רגעים פורצי דרך ושעוד הרבה אנשים יזכו להיעזר בך.

יעל המקסימה רציתי להודות לך על כל העזרה, התמיכה , החיזוק הנפשי ופיזי שקיבלתי ממך בשנה האחרונה וממישכה לקבל ממך
יעל המקסימה רציתי להודות לך על כל העזרה, התמיכה , החיזוק הנפשי ופיזי שקיבלתי ממך בשנה האחרונה וממישכה לקבל ממך!!! האנרגיות החיוביות והחיזוקים שאת נותנת לי בנדיבות ובאהבה והכוח להתמודד עם כל הניתוחים והטיפול במחלה הקשה🌷 מאחלת לך ולמשפחתך שנה טובה ובריאה 🍎🍯ותמיד שיהיה בך האושר, אנרגיות ויכולות אין סופיות לחלוק ולחזק 🤗

"בתי סבלה מאלרגיה נוראית לחתולים, ניסינו הרבה עד שהגענו אליך"
לאחר דרך ותהליך מופלא שעברנו, אני מרגישה כי אני חייבת לך תודה גדולה. הכנסת לנו שמחה בלב ובתקווה חתול הביתה. אתחיל בכך שביתי בת עשר, עברה כל כך הרבה טיפולים שונים ומגוונים לנסות ולהעביר לה את האלרגיה לחתולים. היא סבלה מגרד נוראי, עיניים נפוחות, עיטושים מרובים מלווים בנזלת.
ניסינו הרבה עד שהגענו אליך. תהליך עמוק, רגיש עם הרבה אכפתיות ורגישות העביר אותנו לאט לאט לעבר המטרה.
ביתי כרגע יכולה להיות עם חתולים וגורים, ללא שום תסמין ואין שמחה יותר ממנה.
חייבת לציין שהתהליך הוא בעבודה משותפת מלווה בהרבה רכות, התחשבות, מחשבה והשקעה מרובה שלך.
אני אסירת תודה על הדרך בה בחרנו. תבורכי והרבה תודה על הכל!

"לחץ הדם ירד, וגם לא עולה יותר כשאני מתרגזת"
מאוד חששתי שאזדקק לתרופה להורדת לחץ הדם, הוא היה עולה באופן קיצוני, במיוחד כשהייתי מתרגזת. זה היה מפחיד... לכן מייד פניתי ליעל שתנסה להוריד לי את לחץ הדם בשיטות הטבעיות המיוחדות שלה.
לאחר מעט טיפולים אצל יעל חל שינוי ניכר. לחץ הדם כבר לא עולה באופן קיצוני אפילו כשאני מאוד מתרגזת.

"הילדה חזרה להתרחץ ולישון לבד סיוטי הלילה נעלמו"

בת שלי (בת 13) עברה טראומה שבגללה לא הצליחה להירדם לבד, פחדה להתקלח לבד וסבלה מאין ספור סוגי חרדות. הגעתי ליעל לביא כשחיפשתי פתרון אלטרנטיבי- טיפול אייפק. שמעתי רבות על היתרונות של טיפול איייפק אז החלטתי לנסות. לאחר טיפול אחד הילדה שלי כבר הצליחה להתקלח לבד!!! לאחר ארבעה טיפולים הילדה שלי הצליחה לישון לבדה בחדר ורוב החרדות שלה חלפו. כיום הילדה היא לאחר שישה טיפולים והיא נמצאת במקום אחר לגמרי מזה שהייתה בו לפני שהגענו ליעל. אני מתכוונת להמשיך ולטפל בה בשיטת אייפק אצל יעל לביא עד שכל החרדות יחלפו ומצבה יגיע למצב הנורמלי לפני הטראומה. השיפור המהותי במצבה לאחר שישה טיפולים בלבד נותן לנו תמריץ וסיבה להמשיך בטיפול עד שנזקי הטראומה ימחקו, ישכחו וייעלמו לגמרי.
  

"העיניים הפסיקו לדמוע!"

התחילה אצלי תופעה מטרידה של עיניים דומעות. במיוחד כאני קם בבוקר, כמה שעות הם דומעות ורק אחרי כמה שעות הדמעות נעלמות. ובבוקר למחרת שוב אותו סיפור... זה ממש הטריד והביך אותי. אחרי סדרת טיפולים אצל יעל אני שמח לומר שהתופעה המטרידה נעלמה כליל. העיניים שלי חזרו למצבן הנורמלי ללא דמעות וללא רטיבות מיותרת. תודה יעל!

"הפטריה בציפורן נעלמה"

בהתחלה לא האמנתי שזה יעזור. אבל תוך 3 טיפולים מרחוק נפתרה לגמרי הבעיה בציפורן. פטריה מאוד פעילה בציפורן פשוט התייבשה והחלה לגדול ציפורן חדשה ונקיה. זה לא יאמן!!!   במיוחד כשמדובר על 3 טיפולים מרחוק.

"מי שלא הגיע, שממש ימהר!"

אל תחום הטיפול של יעל הגעתי ממש במקרה. זה עלה תוך כדי שיחת חולין כשאנו ממתינות לקחת את הילדים מהקייטנה. איך שהיא החלה להסביר לי במה היא עוסקת ישר נדלקתי. משהוא באנרגיה הטובה שזרמה ממנה כשהיא מתארת את זה הדביק אותי. התחלנו במסע הטיפולים. לא היה קל. פיקניק זה לא. אבל יעל עם העדינות שבה והדייקנות עד לפרטים הכי קטנים נגעה ולא וויתרה. הכל מהכל נבדק כל אבן התהפכה לה כמה וכמה פעמים. תמיד נמצא הטיפול המתאים לעניין הספציפי באותו מפגש. לדוגמא: הגעתי עם רמות סוכר גבוהות בדם ורגישות לחומץ עד רמת סגירת הקנה. הסוכר ירד פלאים ללא תרופות וכך היכולת לאכול כרוב מוחמץ ודומיו שאני כל כך אוהבת. הטיפול הרגשי מאזן ומשמר ונותן המון. הדחיפה להאמין בעצמי ולשנות מקום ומקור עבודה. הכל בא יחד עם הטיפול. וכשבא לי ממש ממש להתפנק מגיעה ליעל לבארס הורס. כמו ז'קוזי עם זרמים רק שהג'ט המרכזי זו יעל. מה עוד אומר ומה אספר .... מי שלא הגיע שממש ימהר. 

סבלתי מאפטות בפה ועכשיו אני מאושרת 

הגעתי אליך חסרת אמונה לאחר שניסיתי שיטות רבות. רק מי שסובל מאפטות בפה יכול להבין באיזה סיוט מדובר. עכשיו לאחר סדרה בת 20 טיפולים, למרות שטרם סיימנו לטפל בכל הרגישויות שלי, חיי כבכר השתנו: מערכת החיסון שלי התחזקה, רגשית התחזקתי מאוד. וגולת הכותרת - אם מבקרת אותי בפה, אפטה קטנה ככה במקרה, היא מייד נעלמת. אני מאושרת! תודה לך יעל, מתכננת להביא אליך גם את הבת שלי שסובלת מנשירת שיער.
 

"הלחץ והחרדה פחתו באופן משמעותי ועימם גם כאבי הבטן"

הגעתי ליעל כאשר אני נמצאת בלחץ ובחרדה. תחילה היא עשתה לי אבחון מדיוק ע״י מבחן השריר, לאחר מכן התחלתי אצלה סדרת טיפולים כשהיא מלווה אותי בכל צעד ושעל.
יעל הסבירה לי שכאבי הבטן הבלתי פוסקים נובעים מרגישיות פיזיות ומהלחץ והחרדה שהייתי שרויה בה.
הטיפולים עזרו לי מאוד!!! לאחר כל טיפול חוויתי שינויים לטובה המשפיעים עליי עד היום.
הלחץ והחרדה פחתו באופן משמעותי ועימם גם כאבי הבטן.
יעל עזרה לי לעמוד איתנה מול כמה וכמה התמודדויות לא פשוטות בעבודה תוך כדי נתינת זוית ראייה אחרת וחיובית על הדברים.
תודה יעל!

"את פשוט מחזירה אותי לחיים שאני ראוי להם"

יעל היקרה!

אין לי מילים להודות לך על התהליך שאנחנו עוברים.

תודה על כך שאת מחזקת אותי, מקשיבה לי.

פשוט מחזירה אותי לחיות את החיים שאני ראוי להם .

כמובן שאני אמליץ עליך למי שאני מכיר.

תודה תודה תודה!

"אני מרגישה שהטיפול היה עוצמתי"

ברור לכולנו שהגוף והנפש הינם המראות אחד של השני.

כאשר לפני שנה התחלתי להרגיש לא בטוב פיזית, זה היה לאחר שחוויתי הרבה לחץ נפשי מהרבה כוונים שונים לאורך זמן ממושך.

לאחר שיחה עם יעל ובדיקת התנגדות השרירים שלי להצעות שלה, היא שלחה אותי הביתה, עוד לפני הטיפול עצמו, עם משימות לחיזוק הטיפול. המשימות חיברו אותי באופן מודע לטיפל ואיפשרו לי להיות חלק פעיל בטיפול של עצמי. מאוד התחברתי לזה.

כשנפגשנו שוב, לאחר כמה ימים, היא התחילה בבדיקה יסודית בה היתה מאוד קשובה ורגישה אליי. לאחר מכן, בטיפול עצמו, יעל היתה מאוד נוכחת. היא חיברה אותי לתדרים להם הייתי זקוקה ולבארס המפנק.

בשנה האחרונה חוויתי המון מהפכים, שיניתי את איזור מגוריי ומקום עבודתי וכמו כן היו שינויים גם בחיי האישיים. אני מרגישה שהטיפול היה עוצמתי. אני לוקחת אחריות על הבחירות האלה שלי מתוך השקפת עולם רחבה יותר המעודדת עשייה וצמיחה.

"עזרת לי לעבור בהצלחה מבחן חשוב ומכריע בלימודים"

רציתי להודות לך שעזרת לי לעבור בהצלחה מבחן חשוב ומכריע בלימודים לאחר שלא עברתי אותו כמה פעמים!!!

אני לא מאמין, סך הכול עשינו 2 טיפולים! והתרגיל כתיבה שנתת לי ממש שיחרר לי אסוציאציה שלילית העולה בקשר למבחן.

תודה יעל!

"פעם הראשונה מזה עשרים שנה שהפסקת העישון היתה כל קלה, נכונה וטבעית"

סוף סוף זה קרה (בפעם המאה)

החלטתי להפסיק לעשן!

זרקתי את הקופסא ולא הסתכלתי לאחור.

כמובן שהחלטתי זאת כבר עשרות פעמים בעבר, אבל בפעם הזאת קיבלתי חיזוקים מיעל

אפילו מרחוק היא הצליחה להשפיע.

כל פעם שהיה לי קושי, יעל מאחורי הקלעים נתנה חיזוקים ממוקדים למקום בו הקושי ישב, ובתוך זמן קצר הרצון לעשן כמעט ונעלם,

בפעם הראשונה מזה עשרים שנה שהפסקת העישון היתה כל קלה, נכונה וטבעית.

ממליצה בחום

תודה יעל ❤️


דוד שלי בן 89 עם מחלות רקע נדבק בקורונה והיה במצב קשה.
הוא יצא מזה בשלום. אני זוקפת את הנס הזה לזכות יעל


דוד שלי אדם בן 89 עם מחלות רקע! נכנס לבית חולים "מאיר" בכפר- סבא. עקב זיהום ב"שתן" חוזר...חום... ועצירת שתן. הוא אושפז בפנימית ד' עם חום והזיות! הוא נדבק שם בקורונה!!! המצב היה קשה!
נבהלנו מאוד. כתבתי פה לקבוצה לשאול.במה לחזק אותו. וענו לי הרבה. תודה הרופא אמר שאסור לתת ויטמיןc והוא לא קיבל שום תמיכה למערכת החיסונית!!!! אדם חלש....בן 89 עם זיהומים חוזרים ונשנים..שנדבק בקורונה. לא נתנו לזה הרבה "סיכוי" ממש פחדנו ! (דוד יקר!! ואהוב*) באותו היום שכתבתי. פנתה אלי בפרטי יעל (מהקבוצה)
🌸ואמרה שהיא לא יכולה להציע לי כלום בתוספי תזונה...אבל היא יכולה לעשות לו "טיפול אנרגטי מרחוק" בשיטת אייפק ! מרחוק... יעל ביקשה גם תמונה שלו : ושאלה ספציפית נקודתית. ממה הוא סובל בכדי שהטיפול יהיה ממוקד ומדוייק!!!! במשך כל השבועיים הללו - יעל התקשרה כל הזמן לשאול לשלומו . ולברר את מצב ההתקדמות שלו. ומה הרופאים אומרים! כדי לדעת איפה לחזק אותו.עוד ועוד.ועוד.
נתתי לה דיווח שותף. (אפילו היא חלמה עליו ! ושלחה לו אנרגיה בחלום.)🌈
וליוותה אותי.  🌱הדוד שלי נכנס "למחלקת קורונה" ב-7.1.2001 אתמול - ב 24.1.2021 השתחרר בחזרה לפנימית ד'
בלי סימני קורונה כלל!!! הללויה !🌱❤❤❤  אני חושבת שזה נס!!!! גמור מהשמיים!!
ואני זוקפת את הנס הזה ליעל מהקבוצה. היא היתה צינור רפואה מבורא עולם "צינור להעברת אנרגיה ורפואה" בלתי קונבנציונאלי. לדעתי הכל היה יכול להסתבך שם! והיא תמכה בו יום יום (כל טיפול מתחולל יומיים על המטופל*). כל הזמן נדהמתי👐 מהאמפתיה...הטוב לב שלה....האכפתיות!!! ואמרתי לעצמי אכן : "עם ישראל חי וקיים!!👏 אהבה כזאת של אנשים ש"לא מכירים" תענוג!!! אנחנו אחדות אחת שלימה.🌎🌎🌎🌎 ואפשר להעביר אנרגיה/חום/אהבה/מחשבות....גם עד לסוף העולם מאחורי אוקינוסים ויבשות..🌞 🌄(אז מה זה חיפה כפר סבא?) יעל גרה בחיפה והוא בבית חולים מאיר-כפר סבא.💕
אני מאוד ממליצה!!! תנסו את השיטה הזאת!!!! אל תחשבו פעמיים !!!👍  זה עובד ובגדול!!!!

"בני סבל משילשולים איומים מעל שבועיים סחרחורות וכאבי ראש, הרופאים רק נתנו תרופה עוצרת שילשול"

ליעל הגעתי עם בני בן ה 13 בני עבר תקופה רגשית מאוד קשה וזה התבטא אצלו בצורה פיזיולוגית לחלוטין.

היה לו שלשול מעל שבועיים ששום דבר לא עצר אותו. רופאים המליצו על תרופה עוצרת, ואז במשך כמה שבועות נוספים סבל מעצירות.

כל אותה תקופה הוא לא הלך לבית הספר, מדובר על כחודשיים שהוא החסיר מבית הספר, גרר רגליים וסבל גם מסחרחורות וכאבי ראש וחולשה קשה.

כבר במפגש הראשון עם יעל חל שיפור משמעותי. הוא חזר לבית הספר באופן חלקי ופעילויות המעיים חזרה לתפקוד נורמלי.

לאחר שני מפגשים נוספים הילד חזר לעצמו ולתפקוד רגיל.

יעל

אין לי מילים להודות לך על הטיפול המסור, ההשקעה ויכולת המדהימה שלך לטפל בריגשי ובפיז

"הבת שלי נחרה נחירות איומות במשך לילה שלם ללא הפסקה"

הבת שלי (בת 11) התחילה לנחור מאוד חזק ובמשך לילה שלם ללא הפסקה.התייעצתי עם רופא קונבנציונאלי, רופא סיני, ומטפלים אלטרנטיביים נוספים שספקו שלל עצות שלגמרי לא פתרו את הבעיה. הבת שלי המשיכה לנחור נחירות איומות במשך לילה שלם ללא הפסקה! הגעתי ליעל במקרה דרך חברה. יעל רק בקשה לבדוק את בתי, ואז טיפלה בה במשך חצי שעה בדיוק, אמרה שבסך הכל הייתה צריכה "לחזק לה מרידייאנים". לא שהבנתי ממש מה זה אומר אבל – באותו לילה הבת שלי כבר לא נחרה!
בלילה לאחר מכן – הנחירות האיומות שוב חזרו, התקשרנו מיד ליעל שהייתה מאוד אדיבה ונעימה בשיחת הטלפון וטענה ש"הטיפול נפל" עקב אי ציות להוראות שנתנו בסופו וצריך לתקנו. יעל נתנה לנו מספר הנחיות (קצת משונות) ובמקביל ביצעה תיקון לטיפול ומאז הנחירות פסקו לגמרי! תודה ליעל על המסירות, הזמינות ועל הטיפול המדויק שנתנה לבת שלי.

"תראי איך הטיפול עבד, הסוכר ירד!"

היה לי סוכר גבוה גבולי, הרופאה כבר הזהירה אותי שזה לא תקין ושכנראה אני ב"דרך המלך" להיות חולה סכרת רשמי ושאזדקק בקרוב לתרופות!  לכן הופתעתי לגלות שאחרי סדרת טיפולים אצל יעל הסוכר ירד לגבול התקין. עד היום (שנים אחרי) הסוכר מחזיק כתקין בלי שאצטרך לשנות תזונה, זה מדהים אותי.

האם יש תופעות לוואי לטיפול?

ברור לכולם שתרופות וכימיקליים 
מתקנות דבר אחד ומקלקלות דבר אחר.
לעומת זאת בטיפול המשולב שלנו מתרחשת תופעה הפוכה:
באים לטפל בנושא כלשהו, ועל הדרך נפתרים נושאים נוספים
מעבר לאלו שבעטיין המטופל הגיע לטיפול.
מעין "תופעות לוואי" חיוביות שהמטופל רק מרוויח מהן.
הרי לפניכם כמה דוגמאות לתופעות לכאלו תופעות לוואי:

חוסן פיזי ונפשי.

עלייה בשמחת החיים.

חיבור לאינטואיציה.

שינה רגועה יותר.

שלווה פנימית.

חיבור לייעוד ולמהות.

אכילה מתונה ומאוזנת. ללא צורך תמידי במשהו מתוק.

שחרור מחסומים ואמונות מגבילות.

צמיחה והעצמה אישית.

חילוף חומרים תקין.

חיזוק המערכת החיסונית.

עליה בביטחון העצמי.

מלאו את הפרטים ואצור קשר

מילת המפתח בטיפול היא דיוק. האם חוויתם פעם את התחושה שקבלתם בדיוק את הדבר הנכון בשבילכם ברגע ספציפי?  אז זהו בעצם העיקרון המנחה בטיפול אייפק משולב בארס.
הטיפול מותאם אישית לכל מטופל ומטופל המקבל בדיוק מופתי את מה שנכון עבורו במינון ובתזמון המדוייקים ספציפית אליו.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.